Denied BabyJ0n's Punishment Appeal

Discussion in 'Denied Appeals' started by BabyJ0n, May 21, 2020.

  1. BabyJ0n

    BabyJ0n New Member

    Joined:
    May 15, 2020
    Messages:
    17
    Likes Received:
    1
    Trophy Points:
    3
    Ratings:
    +1 / 0
    Στο όνομα του παιχνιδιού:
    BabyJ0n
    Σε ποια έκδοση ήσασταν (1.7.10, 1.8.9, 1.9 κ.λπ.):
    1.8.9 σεληνιακό
    Υπηρέτης:
    kitmap-Hcf
    Τιμωρήθηκε για:
    [ChatViolation] spamming 6 ημέρες / Block glitching 5 day / [Chatviolation spamming 1 ημέρα / Drowing 24 ώρες
    Τιμωρείται από:
    Slatter-StaffMesz-oSafe-BiometryOTF
    Ενοχος:
    όχι, δεν έχω κάνει 2 waring και 2 miut λάθος
    Απόδειξη:
    δεν έχω την απόδειξη ότι μπορείς να ελέγξεις τα αρχεία καταγραφής, δεν έκανα συζήτηση σκουπιδιών, θυμάμαι απλώς ότι πήρα 2 φορές miut για spaming στη βοήθεια του προσωπικού και 1 φορές είμαι στο slatter να σταματήσει να κάνει το bard glitch και γεια μου, και εγώ δεν έμαθα σαν να με κλωτσάω μπορώ να ελέγξω τα αρχεία καταγραφής μου ή κάτι που ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΛΟΓΟΤΥΠΟ
    Γιατί νομίζετε ότι πρέπει να είστε ατιμώρητοι:
    πήρα από το StaffMesz miut 2 φορές και όταν του λέω γιατί μου μιλάει, μου είπε ότι δεν θυμάμαι τι σας είδα και δεν του το λέω τίποτα και το λέω αυτό και στο omri couse προσπαθώ να κάνω κουβέντα και βλέπω ότι ήμουν miut και εγώ δεν είδα σκουπίδια ή ανεπιθύμητη αλληλογραφία πήρα την απαγόρευση του Drowing, δεν τον σκότωσα με το Drowing, απλώς τον έβαλα το νερό και αφού το αφαιρέσω και τον κριτικό έξω, απλά τον τραβάω και κοιτάζω πόσο απαγορεύει σε 1 μέρα δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω, παίρνω απαγόρευση miut για enything και μου αρέσει να κάνω qiut αυτόν τον διακομιστή με όλα αυτά και όλα αυτά πήρα σε 1 ημέρα που έκανε σαν να με απαγορεύσει 1 μέρα μετά όταν έχω ξανά απαγόρευση απαγόρευσης

    check this link
    https://cdn.discordapp.com/attachments/561256609305853962/713021261852180500/IMG_20200521_163017.jpg
     
  2. Lukas

    Lukas Mini Polarbear
    fLICKGAME

    Joined:
    Apr 19, 2017
    Messages:
    1,582
    Likes Received:
    415
    Trophy Points:
    83
    Ratings:
    +723 / 76
    ?
     
    • Dislike Dislike x 1
    • Agree Agree x 1
  3. p22p

    p22p VIP
    VIP                 

    Joined:
    Sep 29, 2019
    Messages:
    852
    Likes Received:
    239
    Trophy Points:
    43
    Ratings:
    +377 / 8
    It's only a 1d ban, wait it out.

    Thread locked, have a nice day​
     
  • About Us

    ColdNetwork is an online Minecraft: Java Edition network. We are constantly working on Improvements to ensure the best experience for our Players. This is the only official website for ColdNetwork.
  • © 2022 ColdNetwork

  • Visit Our Store

    In-game items and perks can be purchased on our online store to help improve your gameplay. Thanks for the support!

    Store